• Bakaláři

Změny rozvrhu

Změny


Bakaláři - Suplování

Studenti ze všech tříd odjíždí na týdenní cyklisticko - turistický kurz -
Stožec - Šumava.
1.A (zbytek studentů) - se učí podle rozvrhu třídy 1.B

Suplování:   Pondělí 20.6.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

5.hod

ANJ

 

(1. B)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Bě)

 

7.hod

NEJ

 

(4. B)

supluje

Čejková Věra

(Bě)

2.A

1.hod

NEJ

 

(VYT)

supluje

Čejková Věra

(Bě)

 

2.hod

ANJ

 

(2. A)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Bě)

 

7.hod

INT

 

(2. A)

supluje

Štefek Ladislav

(Ro)

3.A

2.hod

INT

 

(3. A)

supluje

Štefek Ladislav

(Ro)

 

3.hod

NEJ

 

(3. A)

supluje

Soukup Tomáš

(Bě)

 

6.hod

VSP

 

(3. A)

supluje

Čejková Věra

(Ro)

 

 

Suplování:   Úterý 21.6.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

5.hod

INT

 

(1. B)

supluje

Štefek Ladislav

(Ro)

 

6.hod

ČJA

 

(VYT)

supluje

Švábová Kateřina

(Ro)

 

7.hod

ANJ

 

(1. B)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Ro)

2.A

1.hod

NEJ

 

(2. A)

supluje

Soukup Tomáš

(Ny)

 

2.hod

INT

 

(2. A)

supluje

Štefek Ladislav

(Ro)

 

3.hod

NEJ

 

(2. A)

supluje

Soukup Tomáš

(Ny)

 

6.hod

ANJ

 

(2. A)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Bě)

3.A

1.hod

ANJ

 

(3. A)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Pz)

 

4.hod

ANJ

 

(3. A)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Bě)

 

5.hod

ČJA

 

(3. A)

supluje

Švábová Kateřina

(Ny)

 

6.hod

INT

 

(3. A)

supluje

Štefek Ladislav

(Ny)

 

 

Suplování:   Středa 22.6.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

NEJ

 

(1. B)

supluje

Čejková Věra

(Bě)

 

3.hod

INT

 

(1. B)

supluje

Štefek Ladislav

(Ro)

 

4.hod

NEJ

 

(1. B)

supluje

Čejková Věra

(Pz)

 

5.hod

NEJ

 

(1. B)

supluje

Čejková Věra

(Pz)

 

6.hod

INT

 

(1. B)

supluje

Štefek Ladislav

(Ro)

2.A

3.hod

NEJ

 

(2. A)

supluje

Čejková Věra

(Pz)

 

4.hod

ANJ

 

(2. A)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Ro)

 

6.hod

ANJ

 

(2. A)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Bě)

3.A

1.hod

INT

 

(3. A)

supluje

Štefek Ladislav

(Ro)

 

5.hod

ANJ

 

(3. A)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Ro)

 

6.hod

VSP

 

(3. A)

supluje

Čejková Věra

(Pz)

 

7.hod

VSP

 

(3. A)

supluje

Čejková Věra

(Pz)

 

 

Turistický výlet na Koukolovu horu

Suplování:   Čtvrtek 23.6.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

 

1.B

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

2.A

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

3.A

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

spde

 

 

Suplování:   Pátek 24.6.2022 (sudý týden)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

Výl

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

ANJ

 

(1. B)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Bě)

 

5.hod

ANJ

 

(1. B)

supluje

Kačerovská Gürtlerová Zuzana

(Ce)

 

6.hod

ČAS

 

(VYT)

supluje

Roláková Radka

(Bě)

2.A

4.hod

ČJA

 

(VYT)

supluje

Procházková Šárka

(Bě)

 

5.hod

ČAS

 

(2. A)

supluje

Roláková Radka

(Bě)

3.A

2.hod

ČAS

 

(VYT)

supluje

Roláková Radka

(Bě)

 

7.hod

ČAK

 

(VYT)

supluje

Procházková Šárka

(Bě)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Plán školy


Bakaláři - Plán akcí

Přehled akcí: školní rok 2021/22

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

 
1.9.
(St)
 

 

Seznamovací kurz
Atlas Real - čenokvice

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

Bě, Gü, Lp, Ny, Pz, Št, Ti

 
2.9.
(Čt)
 

 

Projektový den mimo školu - První pomoc - HS
Šablony II

1.A, 1.B

 

 

Seznamovací kurz
Atlas Real - čenokvice

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

Bě, Gü, Lp, Ny, Pz, Št, Ti

 
3.9.
(Pá)
 

 

Seznamovací kurz
Atlas Real - čenokvice

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

Bě, Gü, Lp, Ny, Pz, Št, Ti

 

Projektový den mimo školu - Vesmír - černá díra
Šablony II

1.A, 1.B

 

 
4.9.
(So)
 

 

Seznamovací kurz
Atlas Real - čenokvice

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

Bě, Gü, Lp, Ny, Pz, Št, Ti

 
6.9.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

 

 
17.9.
(Pá)
 

8:00-12:30

Projektový den - Naše firmy

2.A

Lp

 
23.9.
(Čt)
 

10:45-11:00

Ochrana obyvatelstva v krizových situacích - nácvik
Příprava studentů na krizové situace

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

Bě, Tul

10:50-11:35

Volba studentské rady

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

 

 
1.10.
(Pá)
 

8:00- 9:40

Seminář k Národním srovnávacím zkouškám společnosti Scio

4.A

 

10:00-11:35

Seminář k Národním srovnávacím zkouškám společnosti Scio

4.B

 

 
4.10.
(Po)
 

7:00- 8:00

Doučování - MAT - 1. roč

 

 

 
5.10.
(Út)
 

7:00- 8:00

Doučování MAT - 2. roč

 

 

 
6.10.
(St)
 

17:00-18:00

Školská rada + třídní schůzka

 

 

 

Veletrh vuzdělávání - Beroun - Plzeňka

 

 

 
7.10.
(Čt)
 

11:45-16:00

Superkruháč

 

 

 
8.10.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

 

 
12.10.
(Út)
 

10:00-11:35

Turnaj v piškvorkách - školní kolo

 

 

 
15.10.
(Pá)
 

 

Vědomostní školní olympiáda

 

 

 
22.10.
(Pá)
 

8:00-14:15

Projektový den ve škole -ŠABLONY II
Etiketa Jak na přijímací pohovor Neverbální komunikace

4.A, 4.B

Lp

 
27.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
28.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
29.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 

 
4.11.
(Čt)
 

11:45-16:00

Superkruháč

 

 

 
11.11.
(Čt)
 

8:00-11:35

Historická přednáška - Adam stráňavský
Projektový den s odborníkem ŠABLONY II

2.A

 

 
12.11.
(Pá)
 

8:55-10:45

Zneužívání digitálních aktiv

4.A, 4.B

 

15:00-17:00

Premiéra muzikálu "Únos třídní učitelky"

 

 

 
18.11.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Scio - maturitní trénink

4.A

8:00-11:35

ROP Konzultační den
Projektový den ve škole - ŠABLONY II

1.A, 1.B, 2.A, 3.A

Pz

10:00-11:35

Scio - maturitní trénink

4.B

Gü, Šk

11:45-16:00

Kino - představení Muzikálu SZUŠ - Beroun
Únos třídní učitelky

 

 

 
23.11.
(Út)
 

9:00-17:00

Dny otevřených dveří

 

 

 

Nácvik maturitního předtančení

4.A, 4.B

Pz

 
24.11.
(St)
 

9:00-17:00

Dny otevřených dveří

 

 

 

Poslanecká sněmovna

3.A

Ro

 
6.12.
(Po)
 

 

Čertovský den

 

 

 
7.12.
(Út)
 

 

Projekt OPEN UP - online
Online komunikace s rodilými mluvčími. Program pro jednotlivé třídy najdete v článku na webu

 

 

 
8.12.
(St)
 

 

Projekt OPEN UP - online
Online komunikace s rodilými mluvčími. Program pro jednotlivé třídy najdete v článku na webu

 

 

 
9.12.
(Čt)
 

 

Projekt OPEN UP - online
Online komunikace s rodilými mluvčími. Program pro jednotlivé třídy najdete v článku na webu

 

 

 
10.12.
(Pá)
 

 

Projekt OPEN UP - online
Online komunikace s rodilými mluvčími. Program pro jednotlivé třídy najdete v článku na webu

 

 

 
20.12.
(Po)
 

 

Prezentace ROP
Slavnostní prezentace ROP

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

Bě, Ce, Gü, Pz, Ro, Št, Ti

 
21.12.
(Út)
 

 

Stopovaná po Praze
projektový den mimo školu - ŠABLONY II.

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

Bě, Ny, Pz, Ro, Št

 
22.12.
(St)
 

 

Vánoční Bruslení

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

Bě, Gü, Pz, Ro

 
3.1.
(Po)
 

7:30- 8:00

Testování

 

 

 
6.1.
(Čt)
 

7:30- 8:00

Testování

 

 

12:00-16:00

Bruslení

 

 

 
10.1.
(Po)
 

7:30- 8:00

Testování

 

 

 
13.1.
(Čt)
 

7:30- 8:00

Testování

 

 

 
14.1.
(Pá)
 

8:55-12:30

Bezpečně Berounem na kole
ŠABLONY II - Projekt MA Beroun - 2.III.21_2.IV.12_2.VIII.16 projektový den ve škole - "Bezpečně Berounem

1.A, 3.A

 
17.1.
(Po)
 

7:30- 8:00

Testování

 

 

 
20.1.
(Čt)
 

12:00-16:00

Bruslení

 

 

 
21.1.
(Pá)
 

 

Porada

 

 

 

prezentace VŠO

4.A, 4.B

 

 
24.1.
(Po)
 

7:30- 8:00

Testování

 

 

 
26.1.
(St)
 

 

Gaudeamus

3.A, 4.A, 4.B

 
31.1.
(Po)
 

7:30- 8:00

Testování

 

 

13:30-14:15

Rozdání pololetního vysvědčení

 

 

 
3.2.
(Čt)
 

 

Bruslení

 

 

 
7.2.
(Po)
 

 

Zimní kurz - Čenkovice

 

 

 
8.2.
(Út)
 

 

Zimní kurz - Čenkovice

 

 

 
9.2.
(St)
 

 

Zimní kurz - Čenkovice

 

 

 
10.2.
(Čt)
 

 

Zimní kurz - Čenkovice

 

 

 
11.2.
(Pá)
 

 

Zimní kurz - Čenkovice

 

 

 
16.2.
(St)
 

8:00- 9:40

Madagaskar - Adamův příběh pradávné Lemurie
Program projektu - Planeta Země 3000 Sál České pojišťovny Beroun - 8:15

1.B, 2.A, 3.A

Ro

 
17.2.
(Čt)
 

8:00- 8:45

Karierové poradenství - přihlášky na VŠ

4.B

Ro

10:00-10:45

Kariérové poradenství - přihlášky na VŠ

4.A

Ro

 
18.2.
(Pá)
 

8:55-11:35

Beseda se zástupci Úřadu pro zastupování státu ve věci majetkové

4.A, 4.B

Lp

 
28.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

 

 
1.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

 

 
2.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

 

 
3.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

 

 
4.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

1.A, 1.B, 2.A, 3.A, 4.A, 4.B

 

 
15.3.
(Út)
 

 

Monínec - lyžování

1.A, 1.B, 3.A

 
18.3.
(Pá)
 

 

Seminář k přechodu na VŠ - Scio

4.A, 4.B

 

 
24.3.
(Čt)
 

11:45-15:10

Fyzické testy - policie ČR
Projekt s kontem Bariéry

4.A, 4.B

 

 
29.3.
(Út)
 

8:00-11:35

Dezinformační weby
Projektový den- Šablony II

2.A

 
30.3.
(St)
 

8:00- 9:40

Navštěva úřadu práce

4.B

 

10:00-11:35

Návštěva ÚP

4.A

 

 
4.4.
(Po)
 

 

Profilová maturitní zkouška VSP

4.A, 4.B

Ce, Ro

 
5.4.
(Út)
 

 

Profilová maturitní zkouška PRA

4.A, 4.B

Ti

 
6.4.
(St)
 

 

Profilová maturitní zkouška PRA

4.A, 4.B

Ti

 
7.4.
(Čt)
 

8:00-10:45

Profilová maturitní zkouška ČJL . PP

4.A, 4.B

Bě, Ny, Pz

 
8.4.
(Pá)
 

8:00-11:35

Zátopek
Kino Beroun - filmové představení

1.A, 1.B, 2.A, 3.A

 

8:00- 9:40

Profilová maturitní zkouška ANJ . PP

4.A, 4.B

Bě, Gü, Ro

 
12.4.
(Út)
 

 

Projektový den
ŠABLONY II - Projekt MA Beroun - 2.III.21_2.IV.12_2.VIII.16 projektový den ve škole - Hasiči Chyňava - A. Šimek

1.A, 1.B, 2.A, 3.A

Št

 
19.4.
(Út)
 

 

Přijímací pohovory

 

 

 
20.4.
(St)
 

 

Testovací den pro 1.ročníky

1.A, 1.B

 

 

Přijímací pohovory

 

 

 
21.4.
(Čt)
 

 

Přijímací pohovory

 

 

 
25.4.
(Po)
 

 

Prezentace ROP - maturita nanečisto - studenti 4.A,B

4.A, 4.B

Gü, Pz

 
26.4.
(Út)
 

8:55-13:25

Czech press photo - workshop
"Necvakej a foť!"

 

 

 

Prezentace ROP - maturita nanečisto - studenti 4.A,B

4.A, 4.B

Gü, Pz

 

Czech press photo
"Necvakej a foť!"

 

 

 
27.4.
(St)
 

 

Prezentace ROP - maturita nanečisto - studenti 4.A,B

4.A, 4.B

Gü, Pz

 
28.4.
(Čt)
 

 

Prezentace ROP - maturita nanečisto - studenti 4.A,B

4.A, 4.B

Gü, Pz

 
29.4.
(Pá)
 

 

Předání vysvědčení 4.A,B

4.A, 4.B

 

 
2.5.
(Po)
 

 

OPEN - UP
Projekt s rodilými mluvčími v ANJ

 

 

 

DT - ANJ

4.A, 4.B

 

 
3.5.
(Út)
 

 

DT - CJL

4.A, 4.B

 

 

OPEN - UP
Projekt s rodilými mluvčími v ANJ

 

 

 
4.5.
(St)
 

 

OPEN - UP
Projekt s rodilými mluvčími v ANJ

 

 

 
5.5.
(Čt)
 

 

OPEN - UP
Projekt s rodilými mluvčími v ANJ

 

 

 
16.5.
(Po)
 

 

Ústní maturity

4.A, 4.B

Gü, Ny, Pz, Šk

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
17.5.
(Út)
 

 

Ústní maturity

4.A, 4.B

Gü, Ny, Pz, Šk

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
18.5.
(St)
 

 

Ústní maturity

4.A, 4.B

Gü, Ny, Pz, Šk

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
19.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturity

4.A, 4.B

Gü, Ny, Pz, Šk

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
20.5.
(Pá)
 

 

Ústní maturity

4.A, 4.B

Gü, Ny, Pz, Šk

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
23.5.
(Po)
 

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
24.5.
(Út)
 

 

Krok za krokem Berounem - historická procházka Berounem

1.A, 1.B

 

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
25.5.
(St)
 

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
26.5.
(Čt)
 

 

Sportovní den - Turistický výlet v okolí Berouna

1.A, 1.B

 

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
27.5.
(Pá)
 

 

Praxe studentů 2. a 3. ročníků

2.A, 3.A

 

 
13.6.
(Po)
 

 

Prezentace ROP

1.A, 1.B, 2.A, 3.A

Bě, Ce, Gü, Ny, Pz, Ro, Št

 
20.6.
(Po)
 

 

Cyklisticko - turistický kurz
Šumava - studenti ze všech tříd

 

Bě, Ny, Pz, Ro

 
21.6.
(Út)
 

 

Cyklisticko - turistický kurz
Šumava - studenti ze všech tříd

 

Bě, Ny, Pz, Ro

 
22.6.
(St)
 

 

Cyklisticko - turistický kurz
Šumava - studenti ze všech tříd

 

Bě, Ny, Pz, Ro

 
23.6.
(Čt)
 

 

Sportovní den

1.B, 2.A, 3.A

Šk, Tul

 

Cyklisticko - turistický kurz
Šumava - studenti ze všech tříd

 

Bě, Ny, Pz, Ro

 
24.6.
(Pá)
 

 

Cyklisticko - turistický kurz
Šumava - studenti ze všech tříd

 

Bě, Ny, Pz, Ro

 
27.6.
(Po)
 

 

Třídní výlety jednotlivých tříd
1.A - Jizerské hory 1.B - Jednodenní výlety 2.A - Jednodenní výlety 3.A - Výstup na Sněžku

1.A, 1.B, 2.A, 3.A

Bě, Ce, Gü, Ny, Pz, Ro

 
28.6.
(Út)
 

 

Třídní výlety jednotlivých tříd
1.A - Jizerské hory 1.B - Jednodenní výlety 2.A - Jednodenní výlety 3.A - Výstup na Sněžku

1.A, 1.B, 2.A, 3.A

Bě, Ce, Gü, Ny, Pz, Ro

 
29.6.
(St)
 

 

Třídní výlety jednotlivých tříd
1.A - Jizerské hory 1.B - Jednodenní výlety 2.A - Jednodenní výlety 3.A - Výstup na Sněžku

1.A, 1.B, 2.A, 3.A

Bě, Ce, Gü, Ny, Pz, Ro

 
30.6.
(Čt)
 

8:00- 9:40

Předání vysvědčení

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři