• Bakaláři
Informace pro žáky 9. ročníků

Informace pro žáky 9. ročníků

Manažerská akademie, soukromá střední škola zve žáky devátých tříd ZŠ a rodiče na dny otevřených dveří

Naši milí budoucí studenti, vážení rodiče,

zveme vás na dny otevřených dveří do naší školy nebo v závislosti na epidemiologické situaci na online setkání na adrese: online . Termíny setkání najdete v horní  tabulce. Pro školní rok 2021/22 rádi přijmeme až 46 studentů – to je docela veliká porce a teď záleží jen na vás, jestli se pro studium na naší škole rozhodnete. Spolu se studenty a kolegy s radostí zodpovíme otázky, na které budeme znát odpověď – třeba ohledně přijímacího řízení, studia na naší škole, osobností učitelů, maturitní zkoušky, která se letos mění, spokojenosti studentů i absolventů a dalšího studia absolventů včetně jejich uplatnění na trhu práce. Pro vás, milí budoucí studenti, jsou důležité informace právě od studentů a absolventů. Ti vám řeknou, jestli by si studium u nás zopákli, jestli důvěřují učitelům, jak se jim ve škole líbí a jestli pro ně my dobře pracujeme… Snažíme se být dobrou, přívětivou a neobvyklou školou, kam všichni chodí rádi. To poznáte, když do ní vstoupíte. Můžete již teď a tady nakouknout za naše dveře .

Nezbývá než se těšit na setkání, těšíme se upřímně na vás všechny,

za studenty a učitele MA 

Miluše Lidinská

Online setkání: http://meet.google.com/vaq-oqqo-cfw

Kde nás najdete:   http://www.maberoun.czwww.facebook.com/maberoun,  http://www.instagram.com/maberoun/

Kontaktujte nás:

Telefon:     +420 603 202 801  

E-mail:      lidinska@centrum.cz       

belohoubkova.ivana@maberoun.cz            

kacerovska.zuzana@maberoun.cz