• Bakaláři
Info o přijímacích zkouškách - NOVÉ

Info o přijímacích zkouškách - NOVÉ

Naši milí budoucí studenti, víme, že jste natěšení, možná trochu netrpěliví. Kdo z nás by v současné situaci nebyl. Každému z Vás pošleme pozvánku, nebojte se, budete mít včas všechny informace.

Teď jen to nejpodstatnější:

Vás, kteří jste napsali naši školu na přihlášku jako první, pozveme k ústnímu pohovoru ve čtvrtek dne 4. června 2020. A vás, kteří jste uvedli naši školu jako druhou, pozveme k ústnímu pohovoru v pátek dne 5. června 2020. V pozvánce, kterou vám pošleme, najdete čas, kdy se v naší škole setkáme u ústního pohovoru. Těšíme se, že zjistíme, co vás baví a zajímá, co neobvyklého děláte, co umíte, zkrátka že se vzájemně blíže poznáme.

V pondělí 8. června ve škole uvítáme opět vás, kteří jste naši školu napsali jako první, budete psát jednotnou přijímací zkoušku, a to MAT a ČJ. Budeme se snažit vytvořit příjemnou atmosféru, aby se vám práce dařila.    

Vy, kteří máte naši školu na druhém místě, se nebojte, počkáme na výsledky vašich testů, které nám organizátor jednotné přijímací zkoušky zašle. Pořadí zveřejníme na www.maberoun.cz.

Naši milí budoucí studenti, jestli potřebujete cokoli vysvětlit, neváhejte nás kontaktovat (lidinska@centrum.cz, tel. 311 611 888, 603 202 801), jsme tu pro vás.

Víme, že jste dobří, a už se těšíme, že vás uvítáme v našem týmu.

Miluše Lidinská