• Bakaláři
Aktuální hygienickoepidemiologické informace pro uchazeče 15. 4. 2021

Aktuální hygienickoepidemiologické informace pro uchazeče 15. 4. 2021

Přijímací pohovor se blíží, už se na Vás těšíme

Milí budoucí studenti, vážení rodiče,

přijímací pohovor na naši školu se blíží a MŠMT vydalo nové pokyny týkající se testování uchazečů na střední školy. Zde tedy máte informaci k organizaci přijímacího pohovoru podle aktuální situace. Ničeho se nebojte, dáme to na jedničku.

Uchazeči budou do budovy školy vstupovat s ochranou úst a bez doprovodu. 

Dále je novou podmínkou otestování uchazeče před konáním ústního pohovoru. Existuje mnoho možností, jak tuto podmínku splnit. Jednou z nich je otestování každého uchazeče v den přijímacího pohovoru v areálu naší školy. Nemáte se čeho obávat. Stačí, když se uchazeč dostaví 15 minut před konáním pohovoru a vše ostatní zařídíme my. Pro každého připravíme neinvazivní antigenní test z kraje nosu, který je rychlý a jednoduchý, provedete jej podle našeho návodu snadno sami.

V případě, že této možnosti otestovat se u nás nevyužijete (např. máte potvrzení o provedení testu ze ZŠ, nebo odjinud…), můžete vybrat některou z dalších možností, podrobné informace jsou uvedeny v příloze. V tomto případě prosíme zákonného zástupce o tisk, vyplnění a podepsání Potvrzení o negativním testu, které najdete v příloze mailu, který jste obdrželi.

Předem moc děkujeme za spolupráci, buďte bez obav, vše společně hravě zvládneme.

Ale hlavně: těšíme se na vás!

Srdečně

Miluše Lidinská

Manažerská akademie, soukromá střední škola