Anežka (4.B) a Edvard (3.B) sdílejí své zážitky z mezinárodního projektu Erasmus+ zaměřeného na muzikoterapii. Studenti tentokrát spolupracovali s účastníky z Itálie, Chorvatska a Rumunska.