Manažerská akademie :: Tovární 66, 266 01 Beroun :: Tel, fax:+420 311 611 888 :: lidinska@centrum.cz
Domů Rubriky O škole Obory Pg. sbor Akce Fotogalerie Kniha Ke stažení Nejčtenější Odkazy Hodnocení
  Nejbližší akce
18. 05. 2018
Prezentace ročníkových projektů
 
MATURITNÍ PLES 2007 - 3
MATURITNÍ PLES 2007
- 3
  Rubriky
mínus Informace (330)
mínus Přijímací řízení (21)
mínus Soutěže a sport (30)
mínus Mimoškolní (52)
mínus Studentská rada (22)
mínus Školská rada (6)
mínus Kurzy (6)
 

Hledej na našem webu.



Rozšířené vyhledávání

sonna
  Nejčtenější
Úterý 27. března - středa 28. března
(26. 03. 2018, 277x)

Informace k průběhu projektu Edison
(21. 02. 2018, 217x)

Středa 11. dubna
(09. 04. 2018, 182x)

Pátek 23. března
(19. 03. 2018, 176x)

Pozvánka na vernisáž
(27. 02. 2018, 172x)

téma * Změny na týden od 15. do 19.3. (zimní kurz 1. ročníku)
Vydáno dne 12. 03. 2010 (1580 přečtení)



Pondělí 15. 3.

Studenti 1. ročníku, kteří se neúčastní zimního kurzu, se budou vyučovat společně podle rozvrhu třídy 1. A. Rozvrh třídy 1. B se nevyučuje.


1. A

4. h ČAS (Petr B.)

6. h INT (Petr Š.)

7. h MAT (Ivana)

2. A

1. h MAT (Tomáš J.)

3. B

2. h CJL (Šárka)

5. h MAT (Ivana)

4. A

1. h MAT (Ivana)

Úterý 16. 3.

1. A

3., 4. h ANJ (Zuzana)

2. ročník dívky

5., 6. h TEV (Tomáš J.)



hoši

5., 6. h TEV (Vlasta)

2. B

1. h VSP (Petr B.)

3. B

2. h OBN (Vlasta)

4. h MAT (Tomáš J.)

3 a 4. ročník hoši

7., 8. h TEV (Tomáš J.)
4. A

3. h MAT (Tomáš J.)

4. h CJL (Šárka)

5. h MAT (Ivana)

4. B

2. h MAT (Tomáš J.)

Středa 17. 3.

1. A

1., 3. h ANJ (Zuzana)

4., 7. h ANJ (Gary)

8. h nevyučuje se

2. ročník skupina 1

7. h NEJ (Vlasta)

2. A

1. h MAT (Tomáš J.)

2. h MAT (Ivana)

3. A

3. h MAT (Tomáš J.)

3. B

4. h OBN (Vlasta)

3. a 4. ročník dívky

6., 7. h TEV (Tomáš J.)
4. A

2. h CJL (Miluška)

4. B

1. h OBN (Vlasta)

3. h MAT (Ivana)

4. h CJL (Miluška)

5. h VEF (Věra)

Čtvrtek 18. 3.
1. A

3. h ANJ (Gary)

4. h ANJ (Zuzana)

7. h CJL (Šárka)

2. A

2. h CJL (Šárka)

2. B

4. h MAT (Tomáš J.)

3. A

5. h INT (Petr Š.)

3. B

1. h OBN (Vlasta)

4. B

3. h MAT (Tomáš J.)



Pátek 19. 3.

1. A

1. h ANJ (Zuzana)

2. h ČAK (Šárka)

3. h CJL (Miluška)

4. h ANJ (Gary)

2. B

6. h MAT (Ivana)


3. ročník skupina 3

6. h ANJ (Zuzana, spojit s 4)

skupina 4

3. h ANJ (Gary, spojit s 1)

7. h ANJ (Zuzana, spojit s 2)

3. B

1. h CJL (Miluška)

2. h VYT (Petr Š.)

5. h CJL (Miluška)

4. ročník skupina 3

2. h ANJ (Zuzana, spojit s 2)

4. A

1. h MAT (Tomáš J.)

5. h VEF (Věra)

4. B

3. h VSP (Petr Š.)





Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 2.00]

Celý článek | Autor: Petr Tichý | mail | tisk

  Novinky

04.04.2018: Hodnocení za únor a březen již bylo zveřejněno.

 
  Z knihy hostů

10.11.14: kolektiv MA Beroun
Gratulujeme naší kolegyni Heleně Kaššové k tomu, že byla zvolena starostkou obc…
9.5.14: Ivana
Děkuji všem účastníkům dnešního výletu do Prahy a na neviditelnou výstavu za skv…
22.4.14: celá MA
Gratulujeme naší absolventce a dlouholeté sekretářce Pavlíně Halašové (roz. Hnat…
  Informace
IP:54.198.122.70
Datum:21. 04. 2018
Čas:09:50
Svátek:Alexandra
:: Michal 2005 - 2017 :: RSS rss ::