Manažerská akademie :: Tovární 66, 266 01 Beroun :: Tel, fax:+420 311 611 888 :: lidinska@centrum.cz
Domů Rubriky O škole Obory Pg. sbor Akce Fotogalerie Kniha Ke stažení Nejčtenější Odkazy Hodnocení
  Nejbližší akce
02. 05. 2018
Praxe 2. a 3. r. 2. - 16. května
17. 05. 2018
Ředitelské volno
18. 05. 2018
Prezentace ročníkových projektů
18. 05. 2018
Prezentace ročníkových projektů
 
Seznamovák 2010 - 10
Seznamovák 2010 - 10
  Rubriky
mínus Informace (331)
mínus Přijímací řízení (21)
mínus Soutěže a sport (30)
mínus Mimoškolní (52)
mínus Studentská rada (22)
mínus Školská rada (6)
mínus Kurzy (6)
 

Hledej na našem webu.



Rozšířené vyhledávání

sonna
  Nejčtenější
Úterý 27. března - středa 28. března
(26. 03. 2018, 283x)

Středa 11. dubna
(09. 04. 2018, 186x)

Pozvánka na vernisáž
(27. 02. 2018, 179x)

Pátek 23. března
(19. 03. 2018, 179x)

Pátek 13. dubna
(10. 04. 2018, 178x)

téma * Změny v rozvrhu související s Maturitou nanečisto 2007
Vydáno dne 22. 03. 2007 (2239 přečtení)

Jelikož Maturita nanečisto klade extrémní požadavky na organizaci, dochází v pondělí a úterý k následujícím změnám v rozvrhu hodin:

Pondělí 26. 3.

Maturity nanečisto 2007

Rozmístění studentů do učeben – viz samostatný rozpis

9:00 Český jazyk

učebna 4. A (Tomáš)
učebna 4. B (Vlasta)
učebna 1. B (Věra)


13:00 Anglický jazyk

učebna 4. A (Tomáš)
učebna 4. B (Vlasta)
učebna AV (Petr)

2. A + 2. B Literární exkurze do Prahy (Pavla + Pavlína)

1. A

2. h CJL (Miluška)

3. h PRA (Petr)

3. ročník skupina 2

5. h NJ (Ivana, práci zadá Tomáš J.)

1. B

3. h CJL (Miluška)

3. A

3. h MAT (Ivana)

4. h ESP (Věra)

3. B

2., 3. h CJL (Šárka)

6. h PRA (Petr)





Úterý 27. 3.

Maturity nanečisto 2007

Rozmístění studentů do učeben – viz samostatný rozpis

9:00 Občanský základ

učebna 4. A (Tomáš)
učebna 4. B (Vlasta)
učebna 1. B (Petr)

Matematika

Učebna AV (Věra)

Informačně technologický základ

Učebna VYT1 (Ivana, Petr Š.)


13:00 Německý jazyk

učebna 4. A (Tomáš)

3. A + 3. B Exkurze - Krajský soud v Praze (Martin, Pavlína)

1. A

2. h CJL (Miluška)

3. h VYT (Petr Lidinský)

1. B

1. h VYT (Petr Š.)

2. h VYT (Petr Lidinský)

3. h CJL (Miluška)

2. A

2. h PEK (učebna OBK, práci zadá Tomáš, dozor Jana Hostošová)

3. h ANJ (Hamish)


2. B

2. h ANJ (Hamish)

3. h PEK (učebna OBK, práci zadá Tomáš, dozor Jana Hostošová)

4. h DEJ (Vlasta)



Známkování (jako ve škole) : [Akt. známka : 2.00]

Celý článek | Autor: Petr Tichý | mail | tisk

  Novinky

25.04.2018: Rozpis ústních maturit je zveřejněn ve složce "Ke stažení"

 
  Z knihy hostů

10.11.14: kolektiv MA Beroun
Gratulujeme naší kolegyni Heleně Kaššové k tomu, že byla zvolena starostkou obc…
9.5.14: Ivana
Děkuji všem účastníkům dnešního výletu do Prahy a na neviditelnou výstavu za skv…
22.4.14: celá MA
Gratulujeme naší absolventce a dlouholeté sekretářce Pavlíně Halašové (roz. Hnat…
  Informace
IP:23.20.245.192
Datum:26. 04. 2018
Čas:00:21
Svátek:Oto
:: Michal 2005 - 2017 :: RSS rss ::