Sněženky a machři
Autor: Petr Tichý <tichy(at)maberoun.cz>, Téma: Soutěže a sport, Vydáno dne: 01. 03. 2011Tak jsme se šťastně vrátili z hor. Z Krkonoš. Z Pece. Z Pece pod Sněžkou.

Jako každý rok jsme vyrazili na zimní kurz do našich nejvyšších hor. Naše šestnáctičlenná skupina (sněženky 2x Aneta, Majda, Kristýna, Štěpánka, Niky a Klárka a machři Karel, Tomáš, Simon, Vráťa, Dan, Kuba, Tony, Honza, Libor), byla doplněna Románkem a třemi našimi bývalými studenty, kteří utvořili samostatný "Palestra Team" (kdo nechápe, vygoogluje si to!).

Pokud máte zájem o nějaké pikantní...

... historky, musím vás odkázat na facebook, popřípadě přímé svědectví lyžníků (a snowboarďáků).

Za sebe můžu jen říct, že jsem si ten týden opravdu užil, už jen proto, že se nikomu nic nestalo, že sluníčko nás opouštělo jen tehdy, kdy má - tedy v noci, a parta, která se na Hnědém vrchu letos sešla, byla naprosto bezproblémová, sportovně naladěna a vždy v dobrém rozpoložení. Jelikož byli na sebe všichni hodní, nedošlo na žádné klečení jako v rodině Homolkových. Reprezentace školy byla letos více než na jedničku.

Moc děkuji Tomíkovi i Pavlínce, že se spolu se mnou ujali organizace kurzu, a že hlavně díky nim v posledních letech úspěšně dodržujeme tuto středoškolskou tradici (a taky školní vzdělávací program).

Tak zase za rok!