Paintball vol. 3
Autor: Tomáš Joska <>, Téma: Soutěže a sport, Vydáno dne: 08. 10. 2007A opět jedeme na paintball! Ať už jste s námi hráli nebo byste si tenhle adrenalinový sport chtěli se spolužáky z Manažerky vyzkoušet poprvé, máte možnost!

A opět jedeme na paintball! Ať už jste s námi hráli nebo byste si tenhle adrenalinový sport chtěli se spolužáky z Manažerky vyzkoušet poprvé, máte možnost! Po vynikajících zkušenostech z letošního jara opět pojedeme na hřiště do Benešova (4 velkokapacitní hřiště s bunkry, zákopy, budovami a umělými překážkami-viz www stránky).
Vyrazíme v sobotu 20. října ráno vlastními auty směr Benešov (cca 1-2h cesty). Na místě si zapůjčíme zbraně, masky a kombinézy a spolu s nějakou tou municí se dáme do boje! Na www.paintballgame.cz najdete stránky o paintballu (popis hry, vybavení, fotky z benešovského hřiště atd.). Tamtéž v sekci galerie/video je pak odkaz na pěknou reportáž o hře na ČT, natáčenou právě na hřišti v Benešově. Mezi fotkami v galerii můžete poznat i běžícího Hamishe a další členy naší jarní squadry. Naše zážitky z první akce si pak můžete přečíst na http://www.maberoun.cz/view.php?cisloclanku=2006102901
A na kolik vás den na hřišti vyjde? Počítejte zhruba s následujícím: základní výstroj 110Kč + vstupné a půjčovné zbraně 350Kč + vystřílené kuličky á 1Kč. Při průměrných 300 kuličkách tak dáte za cca 4h paintballových radovánek bez dopravy cca 800Kč. Pilnější střelci zhruba o 200Kč více. Svou předběžnou účast hlaste u Tomáše Josky do pátku 12. října (12:00), který vám poskytne i plný informační servis. Z důvodu jistoty účasti (při menším než nahlášeném počtu se platí storno) bude od každého účastníka vybírána záloha 500Kč. Tato částka vám bude vrácena při příjezdu na hřiště!