Výsledky florbalového turnaje
Autor: Petr Tichý <tichy(at)maberoun.cz>, Téma: Soutěže a sport, Vydáno dne: 22. 06. 2005



Neobyčejně vyrovnaného a dramatického turnaje se zúčastnilo 5 teamů. O celkovém vítězi se rozhodovalo do poslední vteřiny posledního zápasu a o pořadí nakonec rozhodovalo skóre (1. a 2. místo) a vzájemný zápas (3. a 4. místo).



Prváci
Martin Liprt - Filip Halaburda, Marek Berka, Martin Kasekr, Samuel Klika, Pavel Svoboda, Lukáš Vinkl

Druháci
Radim Junek – Tomáš Hrdonka, Jiří Marsa, Jan Vejvoda, Ondřej Vaníček, Petr Rosenbaum, Jan Dolanský, Jan Tůma

Třeťáci
Jan Šlapák – Jiří Krůta, Luděk Záhorský, Oldřich Buchetka, Vladimír Zbuzek, Josef Skrčený, Filip Seizis, Michal Kuška, Jakub Libiš

Čtvrťáci
Jan Hašek – Jiří Jirásek, Martin Rudolf, Milan Mejzlík, Daniel Krob

MA Dreamteam
Tomáš Kasseckert – Petr Tichý, Ondřej Novák, Tomáš Joska, David Venclík, Radek Abrahám, Jiří Vejvoda

Prváci – Druháci 3:0 Svoboda, Halaburda (Vinkl), Halaburda (Liprt)
Třeťáci – MA Dreamteam 1:3 Záhorský – Jiří Vejvoda (Joska), Tichý (Jiří Vejvoda),
Abrahám (Jiří Vejvoda)
Čtvrťáci – Prváci 2:1 Jirásek (Rudolf), Mejzlík (Krob) – Svoboda (Vinkl)
Druháci – MA Dreamteam 2:0 Marsa, Marsa (Jan Vejvoda)
Třeťáci – Čtvrťáci 1:2 Mejzlík (Krob), Mejzlík (Jirásek)
Prváci – MA Dreamteam 0:4 Jiří Vejvoda (Abrahám), Joska (Jiří Vejvoda), Joska
(Abrahám), Tichý (Joska)
Druháci – Třeťáci 1:2 Marsa – Krůta (Buchetka), Skrčený (Krůta)
Čtvrťáci – MA Dreamteam 0:0
Prváci – Třeťáci 2:0 Vinkl (Klika), Klika (Svoboda)
Druháci – Čtvrťáci 1:0 Jan Vejvoda (Junek)

Celkové pořadí:

1.
MA Dreamteam
2
1
1
7:3
5
2.
Čtvrťáci
2
1
1
4:3
5
3.
Prváci
2
0
2
6:6
4
4.
Druháci
2
0
2
4:5
4
5.
Třeťáci
1
0
3
4:8
2

Kanadské bodování:

1. Jiří Vejvoda (MA Dreamteam) 5 (2+3)
2. Tomáš Joska (MA Dreamteam) 4 (2+2)
3. Jiří Marsa (Druháci) 3 (3+0)
Milan Mejzlík (Čtvrťáci) 3 (3+0)
5. Jiří Krůta (Třeťáci) 3 (2+1)
Pavel Svoboda (Prváci) 3 (2+1)
7. Lukáš Vinkl (Prváci) 3 (1+2)
Radek Abrahám (MA Dreamteam) 3 (1+2)
9. Filip Halaburda (Prváci) 2 (2+0)
Petr Tichý (MA Dreamteam) 2 (2+0)
11. Jiří Jirásek (Čtvrťáci) 2 (1+1)
Samuel Klika (Prváci) 2 (1+1)
Luděk Záhorský (Třeťáci) 2 (1+1)
Jan Vejvoda (Druháci) 2 (1+1)
15. Daniel Krob (Čtvrťáci) 2 (0+2)
16. Josef Skrčený (Třeťáci) 1 (1+0)
17. Martin Liprt (Prváci) 1 (0+1)
Martin Rudolf (Čtvrťáci) 1 (0+1)
Radim Junek (Druháci) 1 (0+1)
Oldřich Buchetka (Třeťáci) 1 (0+1)